CZCIONKA:
KONTRAST:

Newsletter SoftBlue lipiec 2021

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym newsletterem na temat wyników finansowych spółki, publicznej emisji oferty oraz aktualnych projektów SoftBlue

Czytaj więcej

Czujnik jakości powietrza

Profesjonalne czujniki jakości powietrza, miernik pyłów zawieszonych w powietrzu AirDron to profesjonalna głowica antysmogowa, wyposażona w sensory umożliwiające oszacowanie frakcji pyłów zawieszonych PM1, PM2,5 oraz PM10

Czytaj więcej

CEEB obowiązek zgłaszania źródła ogrzewania domu jednorodzinnego

Właściciele domów mają obowiązek zgłaszania źródła ogrzewania CEEB - Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Spis kopciuchów – na czym polega i gdzie zgłaszać informacje? Sprawdź co musisz zrobić, Od 01.07.2021 obowiązek rejestracji w CEEB

Czytaj więcej

Program Stop Smog

Na czym polega program Stop Smog?. Program powstał, aby ułatwić i przyspieszyć wymianę oraz likwidację wysoko emisyjnych źródeł ciepła a także wesprzeć termomodernizację w domach jednorodzinnych. Do kogo skierowany jest program, na co można przeznaczyć pieniądze, Ile wynosi dofinansowanie.

Czytaj więcej

System monitoringu zużycia mediów

Firmy produkcyjne często rozpoczynają optymalizację od wdrożenia systemów do zarządzania produkcją i bardzo często na tym etapie kończą. Tymczasem zużycie energii elektrycznej oraz innych mediów produkcyjnych jest jednym z większych kosztów operacyjnych.

Czytaj więcej

Budżet obywatelski

W Polsce istnieje wiele ogólnokrajowych programów rządowych a także projektów dofinansowywanych przez Unię Europejską. Tematyka tych programów dotyczy działań związanych z poprawą jakości powietrza, zwiększenia bezpieczeństwa obywateli czy np. rozbudowy infrastruktury.

Czytaj więcej

Program Czyste Powietrze

Na poprawę jakości powietrza wpływa wiele działań (nie tylko monitoring jakości powietrza). Kompleksowe działania przyczyniające się do obniżenia wysokich stężeń toksycznych gazów i pyłów zawieszonych w powietrzu, promowane są także przez programy rządowe.

Czytaj więcej

Ocena jakości powietrza

Jakość powietrza i tematy związane z monitorowaniem poziomu zanieczyszczeń atmosferycznych stale pojawiają się w Internecie, prasie i telewizji. Codziennie widzimy kolorowe tabelki oraz alerty sygnalizujące przekroczenia poziomów różnych substancji.

Czytaj więcej

Smog – co to jest i jak powstaje?

Zanieczyszczone powietrze to duży problem, mający znaczący wpływ zarówno na jakość życia jak i na zdrowie obywateli większości rozwiniętych krajów. Czym jest smog, w jaki sposób powstaje oraz dlaczego poziom smogu w Polsce jest na tak wysokim poziomie?

Czytaj więcej

Cyfryzacja w dobie pandemii – co się zmienia

Rok 2021 będzie kolejnym ciekawym rokiem dla całej branży IT – każdy z uczestników rynku może zadawać sobie pytanie jak będzie kształtowała się sprzedaż i jak będzie w ogóle wyglądał rynek IT. Można zaryzykować stwierdzenie, że pandemia zmienia wszystko.

Czytaj więcej