Bydgoszcz lub pełna dowolność

Specjalista

Pełen etat

Umowa o pracę / umowa business to business

#SoftBlueSoftwareTeam

Do naszego zespołu jakich mało #likenoother poszukujemy właśnie osoby na stanowisko:

Senior .Net Developer

Najpierw kilka słów o nas

Jak wiele znasz brandów, które w swojej codziennej pracy łączą nowoczesne oprogramowanie i elektronikę? Do tego proponowane rozwiązania śmiało osadzają w koncepcji Internetu Rzeczy (IoT)? Dlatego właśnie z dumą możemy powiedzieć, że SoftBlue to firma jakich mało #likenoother.

#SoftBlueTeam to eksperci i pasjonaci w dziedzinie software, hardware i embedded, którzy wspólnie wypracowują innowacyjne rozwiązania dla biznesu. Mamy wpływ na przyszłość – projekty eco solutions, w których rozwijamy produkty wspierające monitoring jakości powietrza i emisji zanieczyszczeń oraz optymalizujące zużycie mediów realnie wspierają działania proekologiczne.

Zadania, które na Ciebie czekają to

  • Tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych w modelu client- server oraz cloud,
  • Projektowanie i implementowanie funkcjonalności, naprawianie błędów oraz testowanie,
  • Tworzenie frontendu w Nuxt3 oraz backendu w .Net,
  • Tworzenie skryptów dla Kubernetes.

To z pewnością przyda się podczas rozwoju jako Senior .Net Developer w #SoftBlueTeam

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku programisty,
  • Znajomość technologii i ekosystemu .NET,
  • Znajomość C# oraz Vue.js,
  • Znajomość Azure,
  • Znajomość Dockera oraz Kubernetes,
  • Doświadczenie w projektowaniu API i integracjach,
  • Doświadczenie w programowaniu wielowarstwowych aplikacji webowych opartych o mikroserwisy,
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji i stosowaniu GitFlow,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Możesz liczyć na:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce technologicznej,
  • Możliwość nabycia doświadczenia w branży gamingowej/tłumaczeniowej,
  • Komfortowe narzędzia pracy,
  • Benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport, pakiet Luxmed, ubezpieczenie grupowe, program poleceń pracowniczych),
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów, rozwoju i dalszego poszerzania kompetencji,
  • Możliwość pracy hybrydowej w Bydgoszczy lub całkowicie zdalnej.

Benefity

Dajemy Ci wybór idealnego benefitu – system kafeteryjny (z opcją karty Multisport)
Dofinansowanie do parkingu
Dofinansowanie pakietu medycznego
Pakiet basic w kuchni – owocowe dni, kawa, herbata, mleko…a nawet CUKIER!!
Imprezy integracyjne
Program poleceń pracowniczych
Grupowe ubezpieczenie na życie

APLIKUJ i rozpocznij przygodę swojego zawodowego życia z #SoftBlueTeam

Masz pytania?

Zawsze możesz napisać do Karoliny

Karolina

Recruitment Specialist

join my network