Kariera old

Informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach znajdują się na naszym profilu Linkedin, pracuj.pl oraz na GoWork.pl

Nasz profil na portalu GoWork

Doradca techniczno-handlowy

Senior .Net Developer

Java Fullstack Developer

Dlaczego warto z nami pracować?

SoftBlue SA to miejsce pełne pasji, wzajemnej inspiracji i wyzwań. Zaangażowany zespół, możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju w pracy to dla nas priorytet.

Jesteśmy pozytywnie nastawionymi do życia ludźmi, którzy w pracy rozwijają swoje zainteresowania i wspólnie tworzą innowacyjne rozwiązania z obszaru programowania, biotechnologii i teleinformatyki. Szukamy ambitnych i samodzielnych osób, które pomogą nam tworzyć tę firmę! Jeśli szukasz ciekawej pracy i stabilnego zatrudnienia to jesteś w odpowiednim miejscu.

Gwarantujemy możliwość rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazne środowisko pracy. Czekają na Ciebie ambitne projekty i szkolenia zawodowe

Chcesz mieć dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i technologii a także możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji?

Dołącz do nas!

Kogo szukamy?

W związku ze specyfiką prowadzonych projektów często mamy otwarte rekrutacje na stanowiska programistyczne oraz testerskie.

Swoje miejsce znajdą także u nas handlowcy z doświadczeniem w sprzedaży oprogramowania i rozwiązań ICT oraz specjaliści z innych dziedzin. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach zamieszczane się na LinkedIn oraz portalu pracuj.pl.

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia a chcesz z nami pracować, wyślij swoje CV bezpośrednio na adres: praca@softblue.pl Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia lub realizacje – pokaż w czym jesteś dobry!

Proces rekrutacyjny

Przesłanie CV
Rozmowa telefoniczna
Spotkanie w firmie
Zadania rekrutacyjne
Informacja zwrotna

1. Pokaż nam, kim jesteś

Dokładnie analizujemy każdą aplikację, aby ocenić stopień dopasowania Twojego profilu do naszej firmy i zadań, jakie u nas na Ciebie czekają. Jeśli Twoja kandydatura wpisuje się w aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne skontaktujemy się telefonicznie.

2. Screening telefoniczny

Podczas krótkiej 10-15 min. rozmowy chcemy Cię lepiej poznać - dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu oraz opowiedzieć kogo szukamy. Dbamy o pozytywne doświadczenia i szanujemy czas naszych Kandydatów, dlatego po tej rozmowie - niezależnie od jej efektów - otrzymasz informację zwrotną.

3. Poznajmy się lepiej

Zapraszamy najlepszych Kandydatów na spotkanie osobiste, podczas którego możemy szczegółowo omówić doświadczenie, wzajemne oczekiwania oraz możliwości jakie daje praca u nas. Na tym spotkaniu jest zazwyczaj obecny Twój potencjalny przełożony, którego możesz zapytać bezpośrednio o najważniejsze kwestie. Zależy nam na zatrudnianiu pracowników na lata, dlatego chcemy mieć pewność, że pasujemy do siebie.

4. Zadanie rekrutacyjne

W ramach niektórych stanowisk mogą być przewidziane konkretne zadania, na podstawie których będziemy mogli poznać Twoje umiejętności od strony praktycznej i zobaczyć, czy myślimy podobnie.

5. Informacja zwrotna

Maksymalnie w ciągu 2 tygodni od ostatniego spotkania wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną w formie telefonicznej lub mailowej.