Bydgoszcz lub pełna dowolność

Specjalista

Pełen etat

Umowa o pracę / umowa business to business

#SoftBlueSoftwareTeam

Do naszego zespołu jakich mało #likenoother poszukujemy właśnie osoby na stanowisko:

.Net Developer

Najpierw kilka słów o nas

Jak wiele znasz brandów, które w swojej codziennej pracy łączą nowoczesne oprogramowanie i elektronikę? Do tego proponowane rozwiązania śmiało osadzają w koncepcji Internetu Rzeczy (IoT)? Dlatego właśnie z dumą możemy powiedzieć, że SoftBlue to firma jakich mało #likenoother.

#SoftBlueTeam to eksperci i pasjonaci w dziedzinie software, hardware i embedded, którzy wspólnie wypracowują innowacyjne rozwiązania dla biznesu. Mamy wpływ na przyszłość – projekty eco solutions, w których rozwijamy produkty wspierające monitoring jakości powietrza i emisji zanieczyszczeń oraz optymalizujące zużycie mediów realnie wspierają działania proekologiczne.

Zadania, które na Ciebie czekają to

tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych w modelu client- server oraz cloud. Przykładowe projekty:

  • projekt #1: .Net Core / Angular / MSSQL / Elasticsearch / git  – sektor publiczny, team 6-os.,
  • projekt #2: .Net 5 – 7 /Angular 16 / MongoDB / Azure DevOps / AWS  – klient zagraniczny, sektor gaming  15 os.,
  • projekt #3: .Net Core / React / PostgreSQL  – sektor prywatny 5 os.

To z pewnością przyda się podczas rozwoju jako .Net Developer w #SoftBlueTeam

  • 3 – 5-letnie doświadczenie na stanowisku programisty,
  • znajomość technologii i ekosystemu .NET,
  • doświadczenie z bazami danych Postgresql, MSSQL,
  • doświadczenie w projektowaniu API i integracjach,
  • doświadczenie w programowaniu wielowarstwowych aplikacji webowych opartych o mikroserwisy,
  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i wydajności oprogramowania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną,
  • doświadczenie i umiejętność wdrażania koncepcji CI/CD,
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji i stosowaniu GitFlow,
  • mile widziana znajomość platform chmurowych oraz Docker i Kubernetes,
  • mile widziana znajomość Angular 2+ lub React lub Vue.

Możesz liczyć na:

  • otwartość na Ciebie i Twoje pomysły,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów, rozwoju i dalszego poszerzania kompetencji,
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce technologicznej notowanej na giełdzie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • komfortowe narzędzia pracy,
  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej.

Jesteśmy otwarci na kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Benefity

Dajemy Ci wybór idealnego benefitu – system kafeteryjny (z opcją karty Multisport)
Dofinansowanie do parkingu
Dofinansowanie pakietu medycznego
Pakiet basic w kuchni – owocowe dni, kawa, herbata, mleko…a nawet CUKIER!!
Imprezy integracyjne
Program poleceń pracowniczych
Grupowe ubezpieczenie na życie

APLIKUJ i rozpocznij przygodę swojego zawodowego życia z #SoftBlueTeam

Masz pytania?

Zawsze możesz napisać do Karoliny

Karolina

Recruitment Specialist

join my network