Kariera

Sukces przedsiębiorstwa zależy przede wszystkim od odpowiednio dobranego zespołu – jego zaangażowania, wiedzy i doświadczenia. Dlatego dbamy i szanujemy ludzi, którzy dzień po dniu budują naszą firmę i uczestniczą w rozwoju naszej działalności – realizacji nowych projektów, wdrażaniu innowacyjnych idei i komercjalizowaniu nowatorskich rozwiązań przydatnych w codziennym życiu.

Jesteś naukowcem z pomysłami, skutecznym marketingowcem czy pracowitym administratorem lub programistą? Jeżeli chcesz z nami pracować, a w danej chwili nie prowadzimy naboru na konkretne stanowisko, po prostu napisz na praca@softblue.pl – Twoje umiejętności, wiedza i doświadczenie mogą się okazać przydatne w naszym zespole!

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę, która umożliwi nam przetwarzanie Państwa danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenia

1. Stanowisko: Programista .NET

Opis obowiązków:

  • Utrzymywanie i rozwijanie istniejących aplikacji
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji technicznej
  • Projektowanie architektury oraz prototypów dla nowych projektów

Wymagania

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość technologii Microsoft ASP .Net i MS-SQL
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • Doświadczenie w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Programisty.NET
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje:

  • pracę w młodym, prężnym i doświadczonym zespole programistów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • styczność z nowoczesną technologią i znanymi projektami,
  • tryb pracy: stacjonarny, 1-zmianowy
  • forma współpracy: umowa B2B / umową o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, zapisane w postaci: „CV_imie_nazwisko” wraz ze zgodą na przetwarzanie danych wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej na adres: sekretariat@softblue.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne.

2. Stanowisko: Dyrektor Handlowy

Opis stanowiska:

  • Obecnie w związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego handlowca do sprzedaży usług i oprogramowania z branży ICT.  Do głównych zadań tej osoby będzie należało pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad istniejącymi klientami firmy. Handlowiec będzie również odpowiadał za realizację założonego celu sprzedażowego, przygotowywanie ofert handlowych, negocjacji handlowych itd.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub licencjackie – preferowana informatyka, telekomunikacja lub kierunki pokrewne,
  • co najmniej 2-letnie, poparte sukcesami,  doświadczenie w handlu w branży ICT lub pokrewnej,
  • umiejętności sprzedażowe i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży, umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane doświadczenie w handlu z w branży ICT lub pokrewnej dla sektora administracji publicznej.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w doświadczonym zespole z prestiżowymi klientami przy innowacyjnych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV z zdjęciem oraz podaniem nazwy stanowiska w temacie e-maila na adres praca@softblue.pl.

Zastrzegamy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).