Kariera

Informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach znajdują się na naszym profilu Linkedin, pracuj.pl oraz na GoWork.pl

Nasz profil na portalu GoWork

Sprawdź

Nasz profil na portalu pracuj.pl

Sprawdź

Nasz profil na portalu Linkedin

Sprawdź

Dlaczego warto z nami pracować?

SoftBlue SA to miejsce pełne pasji, wzajemnej inspiracji i wyzwań. Zaangażowany zespół, możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju w pracy to dla nas priorytet.

Jesteśmy pozytywnie nastawionymi do życia ludźmi, którzy w pracy rozwijają swoje zainteresowania i wspólnie tworzą innowacyjne rozwiązania z obszaru programowania, biotechnologii i teleinformatyki. Szukamy ambitnych i samodzielnych osób, które pomogą nam tworzyć tę firmę! Jeśli szukasz ciekawej pracy i stabilnego zatrudnienia to jesteś w odpowiednim miejscu.

Gwarantujemy możliwość rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazne środowisko pracy. Czekają na Ciebie ambitne projekty i szkolenia zawodowe.

Chcesz mieć dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i technologii a także możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji?

Dołącz do nas!

Kogo szukamy?

W związku ze specyfiką prowadzonych projektów często mamy otwarte rekrutacje na stanowiska programistyczne oraz testerskie.

Swoje miejsce znajdą także u nas handlowcy z doświadczeniem w sprzedaży oprogramowania i rozwiązań ICT oraz specjaliści z innych dziedzin. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach zamieszczane się na LinkedIn oraz portalu pracuj.pl.

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia a chcesz z nami pracować, wyślij swoje CV bezpośrednio na adres: praca@softblue.pl Zaprezentuj nam swoje osiągnięcia lub realizacje – pokaż w czym jesteś dobry!

Proces rekrutacyjny

Przesłanie CV
Rozmowa telefoniczna
Spotkanie w firmie
Zadania rekrutacyjne
Informacja zwrotna

1. Pokaż nam, kim jesteś

Dokładnie analizujemy każdą aplikację, aby ocenić stopień dopasowania Twojego profilu do naszej firmy i zadań, jakie u nas na Ciebie czekają. Jeśli Twoja kandydatura wpisuje się w aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne skontaktujemy się telefonicznie.

2. Screening telefoniczny

Podczas krótkiej 10-15 min. rozmowy chcemy Cię lepiej poznać - dowiedzieć się więcej o Twoim doświadczeniu oraz opowiedzieć kogo szukamy. Dbamy o pozytywne doświadczenia i szanujemy czas naszych Kandydatów, dlatego po tej rozmowie - niezależnie od jej efektów - otrzymasz informację zwrotną.

3. Poznajmy się lepiej

Zapraszamy najlepszych Kandydatów na spotkanie osobiste, podczas którego możemy szczegółowo omówić doświadczenie, wzajemne oczekiwania oraz możliwości jakie daje praca u nas. Na tym spotkaniu jest zazwyczaj obecny Twój potencjalny przełożony, którego możesz zapytać bezpośrednio o najważniejsze kwestie. Zależy nam na zatrudnianiu pracowników na lata, dlatego chcemy mieć pewność, że pasujemy do siebie.

4. Zadanie rekrutacyjne

W ramach niektórych stanowisk mogą być przewidziane konkretne zadania, na podstawie których będziemy mogli poznać Twoje umiejętności od strony praktycznej i zobaczyć, czy myślimy podobnie.

5. Informacja zwrotna

Maksymalnie w ciągu 2 tygodni od ostatniego spotkania wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną w formie telefonicznej lub mailowej.