CZCIONKA:
KONTRAST:
Bydgoszcz/zdalnie
specjalista
pełen etat
umowa o pracę

IT Recruiter/ Recruitment Specialist

Zadania, które na Ciebie czekają, to:

  • Współtworzenie strategii budowania wizerunku
    firmy jako pracodawcy,
  •  odpowiadanie za całokształt procesu
    rekrutacyjnego(głównie stanowiska IT),
  • aktywne poszukiwanie kandydatów,
    również na rynkach zagranicznych,
  • wykorzystywanie najbardziej dopasowanych
    źródeł pozyskiwania kandydatów – social
    media,portale branżowe – oraz stałe
    poszukiwanie nowych kanałów dotarcia,
  • bliska współpraca  z Klientami wewn.
    oraz z zespołem HR,
  • dbanie o wyjątkowe doświadczenia
  • Kandydata na każdym etapie
    procesu rekrutacji,
  • usprawnianie procesów.

W codziennej pracy pomogą Ci:

  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji IT/technicznych na różnych poziomach stanowisk(z użyciem  metody direct search),
  • znajomość języka angielskiego  w mowie i piśmie – min .B2,
  • proaktywność i  zadaniowe podejście do pracy,
  • kompetencje w zakresie budowania relacji oraz negocjacji,
  • wykształcenie wyższe – preferowane z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi,
  • podstawowe rozumienie branży IT, procesu wytwarzania oprogramowania/elektroniki,
  • otwartość na zmiany i inicjatywa w działaniu,
  • jeśli posiadasz doświadczenie w EB – aplikuj, takiej osoby również szukamy!

W zamian oferujemy:

ikona

przyjazną atmosferę pracy,

ikona

realny wpływ  na rozwój firmy,

ikona

możliwość rozwoju także w innych obszarach HR (szkolenia, rozwój, employer branding).

BENEFITY

foot-foto

ubezpieczenie medyczne

foot-foto

ubezpieczenie na życie

foot-foto

owoce

foot-foto

spotkania integracyjne

foot-foto

parking dla pracowników

foot-foto

program rekomendacji pracowników

foot-foto

lokalizacja w centrum

Zainteresowany?