CZCIONKA:
KONTRAST:
Bydgoszcz/częściowo zdalnie
regular
pełen etat
UoP/B2B

Java Fullstack Developer

Zadania, które na Ciebie czekają, to:

  • opieka techniczna i rozwój istniejących systemów,
  • wsparcie przy projektowaniu rozwiązań oraz prototypów
    dla nowych projektów,
  • tworzenie i optymalizacja dokumentacji technicznej,
  • współpraca z zewnętrznymi zespołami programistów.

W codziennej pracy pomogą Ci:

  • minimum 3- letnie doświadczenie na stanowisku programisty,
  • dobra znajomość technologii Java + Spring Framework (Spring Boot),
  • doświadczenie w pracy z wzorcami projektowymi i architekturą mikrousług,
  • znajomość relacyjnych baz danych i no SQL np. Postgres, Elasticsearch,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną,
  • znajomość zastosowania silników procesów biznesowych np. jBPM,
  • mile widziana znajomość: Liferay Portal,  Pentaho server i Jasper reports, Ubuntu, Nginx, Tomcat.

W zamian oferujemy:

ikona

atrakcyjne wynagrodzenie,

ikona

niezbędne narzędzia pracy,

BENEFITY

foot-foto

dofinansowanie zajęć sportowych

foot-foto

ubezpieczenie na życie

foot-foto

owoce

foot-foto

spotkania integracyjne

foot-foto

parking dla pracowników

foot-foto

program rekomendacji pracowników

foot-foto

lokalizacja w centrum

Zainteresowany?