CZCIONKA:
KONTRAST:
Bydgoszcz
senior
pełen etat
UoP/B2B

Senior .Net Developer

Zadania, które na Ciebie czekają, to:

  • projektowanie innowacyjnych systemów oraz prototypów
    dla nowych produktów,
  • rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji (np. sterowanie
    dronami, badania laboratoryjne, archiwa i zasoby kultury),
  • nadzór nad procesem i wytwarzanie kodu
    wysokiej jakości,
  • tworzenie i rozwój dokumentacji technicznej,
  • wsparcie i dzielenie wiedzą z innymi
    członkami zespołu,
  • wdrażanie dobrych praktyk i budowanie
    kompetencji zespołu jako całości.

W codziennej pracy pomogą Ci:

  • min. 6-letnie doświadczenie na stanowisku programisty,
  • znajomość technologii i ekosystemu .NET,
  • znajomość Angular 2+ lub React lub Vue,
  • doświadczenie z bazami danych Postgresql, MSSQL,
  • doświadczenie w projektowaniu API i integracjach,
  • doświadczenie w programowaniu wielowarstwowych aplikacji webowych opartych o mikroserwisy,
  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i wydajności oprogramowania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną,
  • doświadczenie i umiejętność wdrażania koncepcji CI/CD,
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji i stosowaniu GitFlow.

W zamian oferujemy:

ikona

atrakcyjne wynagrodzenie,

ikona

niezbędne narzędzia pracy

BENEFITY

foot-foto

dofinansowanie zajęć sportowych

foot-foto

ubezpieczenie na życie

foot-foto

owoce

foot-foto

spotkania integracyjne

foot-foto

parking dla pracowników

foot-foto

program rekomendacji pracowników

foot-foto

lokalizacja w centrum

Zainteresowany?