CZCIONKA:
KONTRAST:
Bydgoszcz/zdalie
regular
pełen etat
UoP

Tester Oprogramowania

Zadania, które na Ciebie czekają, to:

  • prowadzenie testów manualnych oraz automatycznych,
  • automatyzacja testów i raportowanie,
  • tworzenie i rozwój dokumentacji technicznej,
  • analiza raportów z audytów zewnętrznych.

W codziennej pracy pomogą Ci:

  • doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych,
  • znajomość Python na poziomie umożliwiającym tworzenie automatów testujących,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami do obsługi API typu Postman, SoapUI,
  • znajomość Selenium Webdriver, jMeter, Gatling lub pokrewnych,
  • umiejętność pracy z wykorzystaniem wzorców projektowych,
  • znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną),
  • umiejętność pracy w zespole.

W zamian oferujemy:

ikona

atrakcyjne wynagrodzenie,

ikona

niezbędne narzędzia pracy.

BENEFITY

foot-foto

dofinansowanie zajęć sportowych

foot-foto

ubezpieczenie na życie

foot-foto

owoce

foot-foto

spotkania integracyjne

foot-foto

parking dla pracowników

foot-foto

program rekomendacji pracowników

foot-foto

lokalizacja w centrum

Zainteresowany?