Misja i wartości

 

Tworzymy i wdrażamy innowacje jutra, aby już dziś podnosić standard życia społeczeństw i wspomagać przedsiębiorstwa na rynku przyszłości.

 

 

Innowacyjność

Innowacyjne produkty tworzymy w zgodzie z maksymą, iż potrzeba jest matką wynalazku. Uważnie obserwujemy i analizujemy otaczającą nas rzeczywistość – skupiamy się na rozwiązywaniu problemów i budowaniu udogodnień. Rozwijamy potencjał współpracując z uniwersytetami. Aktywnie działamy w stowarzyszeniach biznesowo-naukowych oraz uczestniczymy w branżowych targach i konferencjach.

Jakość i zaufanie

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego dbamy o wysoki standard oferowanych produktów i usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rzetelnej pracy klienci mogą nam zaufać i być pewni jakości naszych rozwiązań.  Świadczą o tym powracający do nas kontrahenci oraz nagrody dla prowadzonych przez nas projektów, jak czterokrotne wyróżnienie w konkursie “Samorząd Równych Szans 2012”.

Odpowiedzialność

Dotrzymywanie obietnic danych klientom i kontrahentom jest dla nas równie ważne jak wypełnianie zobowiązań względem otoczenia i społeczeństwa. Z tego powodu od lat wspieramy akcje charytatywne, uzdolnioną młodzież, jak również działamy na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości.

Nasi klienci:

© 2015 SoftBlue SA. Wszelkie prawa zastrzeżone.