Nagrody i wyróżnienia

Rok 2018

  • Specjalne wyróżnienie w konkursie „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2017” wraz z Wojskowymi Zakładami Wojskowymi nr 2 w kategorii: Liderzy Współpracy Proinnowacyjnej. Nagroda przyznana została w uznaniu za szczególną efektywność współpracy innowacyjnej, która pozwala na wykorzystanie regionalnego potencjału oraz prowadzi do zaprojektowania i konstrukcji bezzałogowych statków latających o specjalnym przeznaczeniu.

Rok 2017

  • Wyróżnienie w konkursie „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2016” w kategorii: Mikro i Mały Przedsiębiorca. Kapituła konkursu doceniła Softblue S.A. za strategiczne rozwijanie potencjału spółki i zatrudnionej kadry w oparciu o nowoczesne technologie w sektorze IT. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na stronie bydgoszcz.wyborcza.pl.

Rok 2016

  • Wyróżnienie dla SoftBlue przyznane przez Prezesa Zarządu – Dyrektora Naczelnego Wojskowych Zakładów Lotniczych Leszka Walczaka na Targach Air-Fair za „szczególne osiągnięcia w dziedzinie lotnictwa wojskowego i cywilnego oraz za profesjonalne przygotowanie stoisk wystawowych i kompleksową prezentację firmy”.
  • Wyróżnienie w konkursie „Pracodawca Pomorza i Kujaw” w kategorii: Mikro i Makro Przedsiębiorca. Kapituła konkursu doceniła konsekwencję przy realizacji projektów rozwojowych, które wpływają na podniesienie kwalifikacji naszej Spółki. Więcej informacji na temat gali konkursowej znajdziecie na stronie: http://www.pracodawcy.info.pl/…/gala_konkursu_pracodawca_po…

Rok 2015

  • Wyróżnienie w kategorii: Innowacyjny pomysł za opracowanie AirDrona w konkursie Ministerstwa Środowiska oraz Stowarzyszenia Zielone Mazowsze „Aktywni dla czystego powietrza”. Celem ogólnopolskiego konkursu była promocja najbardziej skutecznych działań na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce. Skierowany był do administracji samorządu terytorialnego, podmiotów gospodarczych, instytucji i organizacji realizujących projekty mające na celu ograniczanie niskiej emisji.

Rok 2012

  • Projekt „eInclusion – zapobieganie wykluczeniu cyfrowemu w Powiecie Przysuskim”, którego Managerem Kontraktu była nasza firma – został wyróżniony w konkursie „Samorząd Równych Szans 2012”. Ogólnopolski plebiscyt, który został zorganizowany przez Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego. O nagrodę walczyło 125 samorządów z całej Polski, które zgłosiły projekty związane z wyrównywaniem osobom niepełnosprawnym szans w dostępie do różnych dziedzin życia. Projekt „eInclusion – zapobieganie wykluczeniu cyfrowemu w Powiecie Przysuskim”, zgłoszony przez Powiat Przysuski, został nagrodzony aż w czterech kategoriach. Nagrody odebrał Starosta Przysuski, Marian Niemirski.
  • Nagroda w kategorii „Dostępna Cyberprzestrzeń” przyznawane przez członków „Forum Dostępnej Cyberprzestrzeni”. Nagroda specjalna w tej kategorii to wyróżnienie i docenienie tego, jak istotny był projekt, którego celem była likwidacja zjawiska wykluczenia cyfrowego wśród osób niepełnosprawnych, realizowany przez Powiat Przysuski. Oprócz nagrody specjalnej i uzyskania tytułu „Samorządu Równych Szans 2012” Powiat Przysuski otrzymał również nagrodę w dziedzinie „Dostępna informacja” oraz Nagrodę Sponsora Konkursu firmy Utilitia Sp. z o.o. w uznaniu zasług na rzecz osób niepełnosprawnych.

Nasi klienci:

© 2015 SoftBlue SA. Wszelkie prawa zastrzeżone.