SoftAR

Rozszerzona rzeczywistość (Augmented Reality – AR) jest wirtualnym odzwierciedleniem realnych obiektów wymodelowanych komputerowo w technologii trójwymiarowej animacji. Stanowi idealne rozwiązanie do prezentacji działań oraz produktów firm i instytucji. SoftAR świetnie sprawdza się również w marketingu społecznym, nauce i biznesie.

Opracowaliśmy i dostarczamy autorskie rozwiązania oparte o rozszerzoną rzeczywistość w wersjach na urządzenia mobilne, strony www i urządzenia wielkopowierzchniowe. W ramach technologii rozszerzonej rzeczywistości jesteśmy w stanie idealnie odwzorować każdy obiekt.

Obszary wykorzystania aplikacji:

  • Prezentowanie funkcjonowania organizacji, jej osiągnięć, planów inwestycyjnych np. budynków, a nawet budżetu/wyników czy procesów zachodzących w obrębie jednostki
  • Prezentowanie produktów i usług: przewodników turystycznych, interaktywnych reklam i ofert
  • Dla uzyskania przewagi konkurencyjnej – przyciągnięcia uwagi – wizualizacje AR w czasie konferencji, spotkań i targów robią bardzo dobre wrażenie na rozmówcach i odwiedzających
  • Szkolenia i projektowanie – prezentacje naukowe, konstruowanie wirtualnych obiektów, budowa modeli i schematów

Nasza aplikacja została zastosowana m. in. w Muzeum Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy w celu zobrazowania systemu działania wieży ciśnień i innych obiektów.

Poniżej znajdą Państwo film przedstawiający w praktyce potencjał rozszerzonej rzeczywistości.

Nasi klienci:

© 2015 SoftBlue SA. Wszelkie prawa zastrzeżone.