O nas

Firma SoftBlue S.A. weszła na polski rynek w 2003 roku. Jesteśmy innowacyjną spółką, która skupia się głównie na nowych technologiach, badaniach i projektach naukowych. Projektujemy systemy informatyczne, jak również świadczymy usługi z zakresu doradztwa gospodarczego i biznesowego. Tworzymy produkty będące udogodnieniami dla społeczeństwa.

SoftBlue to przede wszystkim innowacyjność, nasze motto brzmi: „Potrzeba jest matką wynalazku” . Swoją działalność zaczynaliśmy od konsultingu w dziedzinie zdobywania i wdrażania funduszy unijnych. Zrealizowaliśmy wiele projektów wspierających rozwój społeczeństwa informacyjnego, zarówno dla instytucji z sektora publicznego jak i biznesu. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczanie pozwoliły nam poszerzyć  swoje działania o projektowanie i zarządzanie systemami informatycznymi.

Naszym największym sukcesem w tej dziedzinie jest opracowanie autorskiego oprogramowania wspomagającego planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wyjątkowo funkcjonalny system ERP. Możemy poszczycić się też członkostwem Europejskiej Agencji Kosmicznej (European Space Agency – ESA). Od 2012 r. nasz zespół wzbogacił się o grono ekspertów dzięki czemu uruchomiliśmy Dział Badań i Rozwoju, który obecnie skupia się na trzech obszarach: biotechnologii, teleinformatyce i programowaniu.  Poprzez  Dział Badań i Rozwoju – pozyskujemy fundusze na badania naukowe oraz rozwijamy procesy i produkty biznesowe. Oferujemy kompletne rozwiązania, których powstawanie nadzorujemy od fazy laboratorium po fazę wdrożeniową. Wprowadzamy innowacje w dziedzinach: biotechnologii, programowania i teleinformatyki. Tworzymy oprogramowanie dostosowane do specjalistycznych potrzeb i wymagań Klientów.

Skupiamy wysokiej klasy specjalistów branży IT – developerów, architektów rozwiązań operujących wiedzą inżynieryjną z zakresu informatyki oraz analityków biznesowych i project managerów. W 2015 roku nasz firma zadebiutowała na rynku NewConnect wprowadzając do obrotu akcje serii A i B. Dzięki pasji i zaangażowaniu całego zespołu dążymy do stałego rozwoju,  poszukując  rozwiązań w dziedzinie nowych technologii, ułatwiających funkcjonowanie przedsiębiorstw, a także mających zastosowanie w życiu codziennym.

Nasi klienci:

© 2015 SoftBlue SA. Wszelkie prawa zastrzeżone.