CZCIONKA:
KONTRAST:

O Spółce

Spółka SoftBlue SA, komercjalizująca badania i projekty naukowe, zadebiutowała 17 grudnia 2015 roku na rynku NewConnect.

SoftBlue w 2003 roku rozpoczęło swoją działalność od konsultingu w dziedzinie zdobywania i wdrażania funduszy unijnych. Założycielem spółki jest Michał Kierul, który do dziś pełni funkcję prezesa spółki. Pierwsze projekty z zakresu ICT dla samorządów firma zaczęła wykonywać już w 2005 roku. Dwa lata później SoftBlue rozpoczęło intensywny rozwój i podjęło się realizacji kilkudziesięciu kontraktów dla klientów z sektora public i prywatnych. W 2009 roku spółka pozyskała pierwszych zagranicznych klientów.

https://newconnect.pl/debiuty-spolek

Aktualnie SoftBlue posiada status Centrum Badawczo-Rozwojowego i prowadzi kilkanaście projektów badawczych. Partnerem biznesowym spółki w projekcie INNOLOT są Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 w Bydgoszczy.

Dynamicznie rozwijamy zarówno nasz Dział Badawczo-Rozwojowy jak i wszystkie trzy filary działalności: elektronikę, programowanie i teleinformatykę co ma pozytywny wpływ na wyniki finansowe spółki.

Michał Kierul, SoftBlue SA

Aktualne notowania spółki:
https://stooq.pl/q/?s=sbe